SLEDUJ: Taylor Jenkins narušil hru na kurtu poté, co LeBron James neúmyslně udeřil Jaren Jackson Jr. do obličeje

Taylor Jenkins zůstal ve třetí čtvrtině zápasu Memphis Grizzlies-LA Lakers vzteky po hře, ve které byl LeBron James. Hlavní trenér Grizzlies vtrhl na kurt uprostřed hry poté, co LeBron ukradl míč Jarenu Jacksonovi Jr. při hře 50-50. LeBron a Jackson se zapletli do hry, kde oba bojovali na podlaze o držení.

LeBron se pokusil uvolnit levou paži poté, co ji Jackson zabalil, aby získal výhodu. V tomto procesu neúmyslně zasáhl vládnoucího DPOY do obličeje. Jenkins, který měl jasný přehled o tom, co se stalo, když se situace odehrála před lavičkou Grizzlies, přerušil hru příchodem na kurt.

Taurean Prince do něj narazil a zavolal timeout, zatímco Jenkins dostal technickou chybu. Museli ho držet zpátky zaměstnanci Grizzlies. Tady je klip:

Jen o jeden míč předtím byl LeBron neúmyslně zasažen Jacksonem do obličeje na půlce hřiště Grizzlies. LeBron byl vyzván k obratu, místo aby to byl faul, když Grizzlies posunuli míč mimo hru.

LeBron James and Co. v napínavé hře s Grizzlies, když se snaží dostat z propadu

LeBron James a Lakers jsou uprostřed napínavého zápasu proti Grizzlies. Lakers vedou sérii tří porážek. Ztratili devět z posledních 12. LA následně kleslo pod hranici. 500 bodů a zoufale potřebuje vyhrát.

Lakers v tomto zápase hráli jako tým, který hraje naléhavě. 14 bodů LeBrona Jamese za první čtvrtinu zajistilo týmu 13bodový náskok v prvním poločase. Lakers to však ke konci druhého poločasu promarnili a vedli nad Grizzlies pouze o jeden. Memphis se dokonce ujal vedení, ale Lakers znovu získali náskok a vedli o tři body, když do konce třetí čtvrtiny zbývala jen něco málo přes minutu.