„Slabé** n***a“: Fanoušci NBA se vysmívají výkřiku Erika Spoelstra, když Knicks předává Miami Heat šestou prohru v řadě

Miami Heat utrpěli šestou porážku v řadě proti New York Knicks, dlouhodobému rivalovi na východě. Konečné skóre bylo 125-109, což způsobilo, že současný rekord týmu klesl na 24-22. Navzdory neúspěchu drží 7. nejlepší rekord ve Východní konferenci NBA, což umožňuje Indiana Pacers překonat je.

Během pozápasové tiskové konference trenér Erik Spoelstra kázal, že šatna je nedotčena a propracuje se z drsné záplaty.

„Právě teď se shromáždíme kolem sebe, shromáždíme se kolem naší identity.“ Teď je to těžké období,“ řekl Spoelstra k sérii šesti porážek týmu.

To se nelíbilo některým fanouškům, kteří po podepsání lukrativní smlouvy v polovině sezóny označili trenéra Heat za slabého lídra.

„Slabý** n***a erik spoelstra nevyhrál zápas od té doby, co byl najat,“ řekl @sameyungniqqa na platformě sociálních médií X.

Někteří fanoušci mají pocit, že Coach Spo hned po podpisu smlouvy na 120 milionů dolarů spí na vavřínech a od té doby nezaznamenal příliš velký úspěch.

Jeden fanoušek měl pocit, že Heat mohli následovat vedení Tylera Herra a Duncana Robinsona, protože měli proti Knicks horkou ruku.

Díky tomu má @sportsfanatic39 pocit, že rotace trenéra Spo jsou důvodem, proč tým prohrává.

@aeagleu má pocit, že Spo nemá ten luxus trénovat hráče na vysoké úrovni v NBA ve srovnání s Bucks and Knicks a musel to zařídit s poddimenzovaným centrem v Bam Adebayo a nově získaným hráčem Terrym Rozierem.

Fanoušek se posmívá Spoelstrově strasti, když může najít útěchu ve své dohodě s Heat za 120 milionů dolarů.

Když viděl Heat padat šest zápasů v řadě, fanoušek s rukojetí John Gribbin cítí, že tým musí brzy provést významné změny.

Miami Heat jsou na nejhorší sérii od března 2021

Boje Miami Heat přetrvávají, protože čelí své šesté porážce v řadě a propadli 125:109 proti New York Knicks v Madison Square Garden. Tím se prodloužila jejich série bez vítězství na téměř dva týdny, což znamená první šestizápasový smyk týmu od března 2021.

Navzdory neúspěchu se Miami Heat s aktuální bilancí 24-22 drží na 7. nejlepší pozici ve Východní konferenci NBA.

Trenér Erik Spoelstra také poukazuje na defenzivní úsilí týmu ve čtvrté čtvrtině, které vedlo k jejich prohře proti Knicks.

„V obraně si nepamatuji, že bychom dostali zastávku,“ řekl Spoelstra. „Ty minuty, než jsem zavolal timeout, a pak pravděpodobně tři minuty poté, si nepamatuji zastávku. To byla ta hra. Dopadlo to tak.“

Miami Heat má šanci se odrazit, protože bude 29. a 31. ledna hostit své další dva zápasy proti Phoenix Suns a Sacramento Kings v Kaseya Center v Miami na Floridě.