Co řekl Jimmy Johnson? Epická hláška legendárního Cowboys HC o poločase se stala virální

Katastrofální výkon Dallas Cowboys v prvním poločase proti Green Bay Packers v domácím utkání Super Wildcard Weekend přiměl legendárního hlavního trenéra týmu Jimmieho Johnsona k vášnivé prosbě hráčů v národní televizi.

Během poločasové show se Johnson podíval přímo do kamery a řekl:

„No, zaprvé, nemůžu říct, co bych teď řekl v televizi, ale řeknu jen tohle. Každý z vás ví, jak tvrdě jsme pracovali. Nepotřebuji, aby lidé ukazovali prstem na jednu nebo druhou věc. Dostanete tam zadní část a hrajete tak, jak umíte hrát. Můžeme vyhrát hru. otevřeme to. Po Jordan Love půjdeme rychle do obrany. Nemůžete mu věnovat tolik času. Děláte to, co dělat máte. Tento zápas vyhrajeme.“

Johnsonovo neuvěřitelné žvanění povzbudilo spoluhostitele Michaela Strahana a Roba Gronkowskiho.

Jordan Love a útok Packers si prosadili vychvalovanou obranu Cowboys, když vstřelili tři touchdowny bez odpovědi, aby pomohli svému týmu vybudovat vedení 20:0. Věci se pro Cowboys zhoršily, když quarterback Dak Prescott hodil neuváženou přihrávku na Wide receivera CeeDee Lamba, který byl sebrán a vrácen pro touchdown od Packers cornerback Darnell Savage.

Cowboys se podařilo zlomit svou kachnu na výsledkové tabuli v poslední sekundě poločasu, díky přihrávce Prescotta na těsného Jakea Fergusona.

Cowboys potřebují mnohem víc než Johnsonův vášnivý projev, aby se mohli vrátit k historickému návratu.