Co se stalo Khris Middletonovi? Poslední aktualizace zranění útočníka Buckse, když opouští zápas proti Suns (6. února)

Hvězdný útočník Milwaukee Bucks Khris Middleton opustil první čtvrtinu úterního zápasu proti Phoenix Suns poté, co si utrpěl výron levého kotníku. Podle Bucks se nevrátí.

Trojnásobný All-Star utrpěl zranění poté, co při pokusu o střelu z výskoku přistál na noze superhvězdného útočníka Suns Kevina Duranta. Durant nedal Middletonovi žádný prostor k přistání ve hře, což mu způsobilo faul Flagrant 1.

Middleton má za sebou šest bodů, tři doskoky, jednu asistenci, jednu krádež a jednu trojku na střelbu 2 ze 3 (66,7 %) za osm minut.

Připojuje se ke dvěma dalším startérům Milwaukee na vedlejší koleji. Bucks také nemají superstar rozehrávače Damiana Lillarda (kotník) a startujícího centra Brooka Lopeze (osobní).

Bucks (33-17) si chtějí zajistit své druhé vítězství pod novým trenérem Docem Riversem. Tým je zatím pod Riversem 1-3.

Vzhledem k tomu, že jsou však těsní, budou pravděpodobně muset extra silně spoléhat na superhvězdného útočníka Giannise Antetokounmpa, aby sesadil konkurenční tým Suns (29-21).

Jak si vedl Khris Middleton v této sezóně?

I když Khris Middleton v této sezóně nehrál na úrovni All-Star, zůstává pro Bucks jasnou třetí možností bodování.

V úterý měl Middleton v průměru 15,0 bodů, 4,3 doskoků, 5,1 asistencí, 0,9 krádeží a 1,7 tříbodů na zápas při 48,6% střelbě ve 42 zápasech.

Jak dlouho mu bude chybět, se teprve uvidí. Pokud však bude muset vynechat delší dobu, bude to pravděpodobně znamenat těžkou ránu pro tým Bucks, který má málo kvalitních křídelních hráčů.