„Co je s tím chlapem?“ „Proč je vždycky naštvaný“ – Elena Rybakina & Vyhrocená výměna názorů trenéra Stefana Vukova na Australian Open rozčiluje fanoušky

Zjevná vášnivá výměna názorů Eleny Rybakinové s jejím trenérem Stefanem Vukovem na Australian Open 2024 vyvolala u fanoušků tenisu znepokojení a znepokojení.

Rybakina, která byla vicemistryní loňského Australian Open, zahájila svou kampaň v Melbourne skvěle. Kazaška předvedla svou odolnost, v úvodním setu zachránila tři setboly a během hodiny a 33 minut si připsala výhru 7-6(6), 6-4 nad Karolínou Plíškovou.

Kromě vítězství Elena Rybakina upoutala pozornost také pozápasovou interakcí se svým trenérem Stefanem Vukovem. Video zachycující její vychlazovací rutinu v hráčské tělocvičně odhalilo zdánlivě žhavou výměnu názorů mezi dvojicí.

Zdálo se, že Rybakina a Vukov se hádají, což Chorvata přimělo odejít ve zjevné frustraci, než se vrátí a pokračuje v diskusi.

Vukov se často dostal pod palbu tenisových fanoušků za své chování během zápasů Rybakiny. Chorvat byl dříve kritizován za to, že způsobil narušení během porážky světové trojky ve třetím kole se Soranou Cirsteaovou na US Open 2023.

Také vyvolal pobouření, když křičel na Kazašku během jejího semifinálového střetu proti Victorii Azarenkové na loňském Australian Open. Za zmínku stojí, že světová trojka přišla na obranu svého trenéra po reakci na jeho chování na Melbourne Slam.

Vzhledem k tomu, že Vukov měl v minulosti sporné chování, tenisoví fanoušci nebrali vlídně jeho vášnivou výměnu názorů s Elenou Rybakinou.

„Co je s tím chlapem?“ komentoval fanoušek.

„Nikdy nepřekoná obvinění,“ napsal další fanoušek.

Několik fanoušků vzneslo otázky ohledně Chorvatova zdánlivě rozzlobeného a hádavého chování, zejména s ohledem na to, že v jejím zápase zvítězila světová trojka.

„Proč je ten chlap vždycky naštvaný, jako by právě vyhrála, nemůžeš být ani minutu normální?“ napsal fanoušek.

„Vaše hráčka právě vyhrála těžký zápas proti těžkému soupeři, poslední věc, kterou chtěla udělat, je hádat se s vámi,“ ozval se další fanoušek.

Zde je několik dalších reakcí od fanoušků:

Elena Rybakina se utká s Annou Blinkovou na Australian Open 2R

Australian Open 2024 – den 3

Elena Rybakina bude pokračovat ve svém tažení na Australian Open proti Anně Blinkové ve druhém kole. Ruska si zarezervovala místo proti Rybakinové vítězstvím 6-2, 6-4 nad Cristinou Bucsou.

Blinková drží ve svém osobním rekordu proti světové trojce vedení 1:0, když v jediném předchozím střetnutí v Petrohradu v roce 2017 porazila Kazašku 5:7, 6:2, 6:3.

Pokud Elena Rybakina zvítězí proti Rusce, utká se ve třetím kole Majoru s vítězkou zápasu mezi Tatjanou Marií a Jasmine Paoliniovou.