Kdy se vrátí Scottie Barnes? Prozkoumána časová osa návratu hvězdy Raptorů

Útočník All-Star Toronta Raptors Scottie Barnes byl vyloučen na neurčito poté, co si v pátek večer při domácí prohře 120:105 s Golden State Warriors zlomil levou ruku.

Bývalý nováček roku (2022) si zejména zlomil třetí záprstní kost (prostředník) na levé ruce, oznámil tým.

Raptors neposkytli definitivní časový plán pro jeho návrat po zranění, ale podle Dr. Evana Jefferiese, analytika zranění hostů pro FOX Sports Radio, zranění, které Barnes utrpěl, by ho mohlo vyřadit ze čtyř až šesti týdnů nebo i déle.

Vzal na X (dříve Twitter), aby se podělil o své hodnocení a řekl:

„Obvykle 4-6 týdnů časová osa zranění a v závislosti na operaci bude pravděpodobně blíže k 6 týdnům.“

S 22 zápasy, které mají v plánu v základní části, pokud Raptors (22-38), aktuálně 12. ve Východní konferenci, nedorazí pozdě a nedostanou se do play-off, možná viděli posledního Scottieho Barnese v této sezóně od jeho očekává se, že bude mimo značnou dobu.

Zdálo se, že vynikající hráč Florida State si koncem druhé čtvrtiny zlomil kost na levé ruce, když se snažil bránit střelu na ráfku. Okamžitě po hře vykřikl bolestí, než byl vyřazen.

Podívejte se na hru, kde si Barnes poranil ruku:

V době, kdy odešel, odehrál všemožný útočník 10 minut a zaznamenal 10 bodů, šest doskoků, tři asistence a zisk.