S kým hrají 49ers příště? Rozpis divizního kola NFL v San Franciscu je vysvětlen

San Francisco 49ers nyní znají svého prvního soupeře v play-off NFL v této sezóně. Tým Kylea Shanahana se v kole divoké karty rozloučil poté, co skončil jako nasazená jednička v NFC s bilancí 12-5.

V příštím divizním kole NFC bude 49ers hrát proti Green Bay Packers. Crunch posezónní zápas se hraje v sobotu 20. ledna ve 20:00. ET na Levi’s Stadium v ​​Santa Claře v Kalifornii.

Packers, kteří skončili jako nasazená č. 7 v NFC, porazili v neděli na AT&T Stadium nasazenou dvojku Dallas Cowboys 48:32 v kole divoké karty. Bylo to velké rozrušení, protože Dallas, který vyhrál titul NFC East, byl nakloněn, aby v posezóně udělal hlubokou stopu.

Ovšem rozehrávač Green Bay Jordan Love dodal zboží ve svém prvním zápase play off. Signal-caller Packers dokončil 16 z 21 přihrávek na 272 yardů se třemi touchdowny, aby dostal svůj tým do druhého kola po sezóně.

Pozoruhodné je, že 49ers budou dobře odpočatí pro hru v divizním kole proti Packers. Green Bay má však hybnou sílu na své straně. Dá se tedy s jistotou říci, že máme na rukou strhující střet.

Playoffs NFL: Jak sledovat zápas divizního kola San Francisco 49ers vs. Green Bay Packers?

San Francisco 49ers QB Brock Purdy

The San Francisco 49ers vs. Green Bay Packers Zápas play off NFL se bude vysílat na národní stanici FOX. Fanoušci bez kabelového připojení mohou živě vysílat soutěž na Fubo TV.

Kdy je Super Bowl 2024?

Super Bowl 2024Super Bowl se uskuteční v neděli 11. února na stadionu Allegiant v Paradise v Nevadě.

San Francisco 49ers naposledy vyhráli Super Bowl v roce 2020. Od vítězství v Lombardi Trophy v roce 1996 se třikrát probojovali do velké hry, ale ve všech třech případech skončili na druhém místě.

Navíc San Francisco čelilo Green Bay devětkrát v postseason. V play-off NFL drží nad Packers vzájemný rekord 5-4, přičemž vyhráli poslední čtyři zápasy.