SLEDUJTE: Carlos Alcaraz vesele dostává své city „zraněné“ aprílovým žertem ft. Odpal tenisovým míčkem přes střechu domu

Carlos Alcaraz, renomovaný španělský tenista, žertem prohlásil, že jeho emoce byly ovlivněny po žertu na prvního dubna. Byl veden k přesvědčení, že trefil tenisový míček přes střechu domu a dopadl s ním dokonale do cíle.

Babolat, francouzská společnost, která se specializuje na vybavení pro tenis, badminton a padel, si z něj udělala žert tím, že členové týmu vzrušeně oslavovali, jako by Alcaraz úspěšně zasáhl cíl ve výzvě odpalu míče. Výzva vyžadovala, aby Španěl dostal míč do koše umístěného na druhé straně domu, aby vyhrál.

Přestože zpočátku věřil verzi týmu, Carlos Alcaraz měl podezření, že by to mohl být žert, protože byl apríl. Ujistil se, že se podíval na video, aby si potvrdil, zda skutečně zasáhl cíl.

„V žádném případě, v žádném případě.“ Musím vidět video,“ řekl Alcaraz, když slyšel, jak tým vybuchl štěstím.

Tým Babolat jeho žádosti vyhověl a ukázal video, jak Španěl odpaluje tenisový míček. Záběry odhalily, že se mu nepodařilo zasáhnout zamýšlený cíl.

„Zranil jsi mé city.“ Vy všichni,“ vtipkoval Alcaraz, když mu ukázali skutečné video, ve kterém bylo jasné, že minul svůj cíl.

Nedávno člen týmu Babolat pozval Carlose Alcaraze na přátelskou výzvu. Mladý Španěl dychtivě přijal a pokračoval v odpalování míčů přes střechu domu za asistence člena týmu, který poskytoval vedení o trajektorii jeho střel.

V úvodních třech pokusech se Španělovi nepodařilo zasáhnout cíl, přičemž člen týmu Babolat upřesnil přesné umístění míče. Tým ho ale přesvědčil, že na čtvrtý pokus úspěšně zasáhl cíl.

„Bylo to tak zřejmé,“ řekl Alcaraz (španělsky). „Aprílové?“ zeptal se člen týmu Babolat. „Ale bylo to blízko.“ To je alespoň něco,“ odpověděl Španěl s úsměvem.

Rafael Nadal obhajuje titul na Monte Carlo Masters

Carlos Alcaraz s trofejí po vítězství na Indian Wells Masters v roce 2024

Od 8. dubna zahájí Carlos Alcaraz svou antukovou sezónu na Monte Carlo Masters. Bude to jeho druhá účast na turnaji, jediné předchozí vystoupení bylo v roce 2022, kdy ho na turnaji ATP 1000 porazil Sebastian Korda ve třech setech.

Navzdory fyzickému nepohodlí si Alcaraz v loňské antukové sezóně stále vedl dobře, vyhrál tituly v Barceloně a Madridu. V roce 2023 byl však nucen z turnaje odstoupit.

Španěl Alcaraz dokázal obhájit titul na Indian Wells Masters, když ve finále ve dvou setech porazil Rusa Daniila Medveděva. Toto vítězství znamenalo konec Alcarazova titulového sucha, které se datuje od jeho památného vítězství ve Wimbledonu v roce 2023.

Byl prvním mužem, který úspěšně obhájil titul v Indian Wells od Novaka Djokoviče, který na turnaji v letech 2014 až 2016 vyhrál tři po sobě jdoucí trofeje.